Україна поки без медалей після другого дня Мультиспортивного чемпіонату Європи

У Мюнхені (Німеччина) триває другий в історії Мультиспортивний чемпіонат Європи.

Після двох перших днів змагань жодному українському атлету не покорився п'єдестал турніру, передає Укрінформ.

Найкращі результати українці показали у велоспорті: команда Олени Старікової, Алли Білецької та Олександри Логвинюк фінішувала п'ятою у спринті. А 21-річний Микита Яковлєв дебютував на Євро2022 з восьмого місця у гонці за очками.

Як повідомляв Укрінформ, змагання пройдуть у легкій атлетиці, велоспорті, скелелазінні, пляжному волейболі, гімнастиці, настільному тенісі, веслуванні на байдарках і каное, академічному веслуванні та триатлоні, в яких розіграють 177 комплектів нагород, передає Укрінформ.

Загалом у мюнхенському Олімпійському парку виступлять 4700 учасників. Україну представляє 161 спортсмен.

На дебютному Мультиспортивному Євро-2018 збірна України здобула 26 нагород, 8 з яких золоті, посівши у підсумку восьме місце у медальному заліку серед 53-х країн континенту.

Мультиспортивний чемпіонат Європи-2022 триватиме до 21 серпня.