Ферстаппен виграв Гран-прі Угорщини, Леклер завершив етап шостим

У кваліфікації Макс став десятим.

Чинний чемпіон світу Макс Ферстаппен виграв Гран-прі Угорщини, повідомляє Укрінформ. Для нідерландського пілота Ред Булл це восьма перемога цього сезону Формули-1.

Другим фінішував гонщик Мерседес Льюїс Гемілтон. Третє місце зайняв партнер Льюїса по команді – Джордж Расселл.

У топ-10 також фінішували Карлос Сайнс (Феррарі), Серхіо Перес (Ред Булл), Шарль Леклер (Феррарі), Ландо Норріс (Макларен), Фернандо Алонсо (Альпін), Естебан Окон (Альпін) та Себастьян Феттель (Астон Мартін).

Зазначимо, що у кваліфікації Ферстаппен показав лише десятий результат. Проте грамотна стратегія команди в ході етапу дозволила пілоту Ред Булл обійти по дистанції переможця кваліфікації Расселла (Мерседес), Сайнса та Леклера з Феррарі, а також Льюїса Гемілтона, який розпочинав гонку сьомим.

Як повідомляв Укрінформ, наступний Гран-прі Формули-1 відбудеться у Бельгії 28 серпня.