«Ворскла» поступилася АІКу і достроково завершила виступ у Лізі конференцій УЄФА

Футболісти полтавської «Ворскли» програли шведському АІКу в поєдинку у відповідь другого відбіркового раунду Ліги конференцій УЄФА і достроково припинили виступ у єврокубках сезону-2022/23.

Зустріч відбулася на «Френдс Арені» у Сольно (Стокгольм) і завершилася на користь господарів у додатковий час з рахунком 2:0, передає Укрінформ.

За кілька секунд до завершення першого тайму АІК вивів вперед Джо Мендес (45+3), а вирішальний м'яч на 107-й хвилині забив Аксель Бйорнстрем.

Нагадаємо, перша гра завершилася перемогою «Ворскли» (3:2).

Відзначимо, що за попередньою домовленістю клубів «Ворскла» провела обидві гри на виїзді.

У третьому раунді кваліфікації Ліги конференцій АІК зустрінеться з кращою командою пари «Валмієра» (Латвія) - «Шкендія» (Північна Македонія): перший матч - 1:2.