Ярмолюк дебютував за «Брентфорд» та взяв участь у гольовій атаці

Він з'явився на полі з лави для запасних.

Півзахисник «Брентфорда» Єгор Ярмолюк взяв участь у товариському матчі проти «Брайтона» - 1:0, повідомляє Укрінформ.

Українець вийшов на заміну на 61-й хвилині при рахунку 0:0. Це його дебютна поява на полі в футболці англійського клубу.

На 78-й хвилині Айвен Тоні вивів «Брентфорд» вперед. Атака розпочалася з перехоплення Ярмолюка.

Півзахисник перейшов в «Брайтон» із «Дніпра-1» в середині липня, підписавши трирічний контракт. Раніше повідомлялося, що клуб Прем’єр-ліги заплатить дніпрянам 1,6 мільйона євро та гарантує 10 відсотків від суми подальшого продажу Ярмолюка.

Як повідомляв Укрінформ, на рахунку Ярмолюка — 21 матч та один гол за першу команду «Дніпра-1» у всіх турнірах. Хавбек представляв Україну на рівні юнацьких збірних та провів чотири матчі за «молодіжку».