Україна здобула 18 нагород на міжнародному турнірі з боротьби у Польщі

Чоловіча збірна стала першою в загальнокомандному заліку, жіноча - другою.

У Варшаві пройшов турнір з боротьби Poland Open, повідомляє Укрінформ.

Українська команда завоювала 18 нагород – 4 золотих медалі, 5 срібних та 9 бронзових.

«Золото» здобули Ілона Прокопевнюк (до 62 кг), Соломія Винник (до 59 кг), Каміль Керимов (до 57 кг), Василь Михайлов (до 79 кг).

Оксана Лівач (до 50 кг), Андрій Яценко (до 57 кг), Тарас Маркович (до 61 кг), Зєлімхан Тогузов (до 74 кг), Магамед Закарієв (до 97 кг) записали на свій рахунок срібні нагороди.

Лілія Маланчук (до 53 кг), Марія Винник (до 55 кг), Катерина Зелених (до 65 кг), Анастасія Осняч (до 76 кг), Ерік Арушанян (до 65 кг), Олексій Борута (до 70 кг), Мухаммед Алієв (до 86 кг), Андрій Власов (до 92 кг), Юрій Ідзінський (до 125 кг) стали бронзовими призерами.

Чоловіча збірна посіла перше місце в загальнокомандному медальному заліку, жіноча – друге.