Українці виграли дев'ять медалей на ЧС з підводного спорту у Колумбії

Збірна України з підводного спорту виборола дев'ять нагород на чемпіонаті світу, що завершився у колумбійському місті Калі.

Тричі на найвищу сходинку п'єдесталу піднялася 17-річна Софія Гречко, передає Укрінформ.

Спортсменка була найшвидшою на дистанціях  400 м та 800 м у ластах, а  також здобула «золото» в естафетній команді 4х200 м та фінішувала другою на 200-метрівці у ластах. У складі естафетної команди «золото» також виграли Анастасія Антоняк, Вікторія Уварова та Анастасія Макаренко.

У змаганнях серед чоловіків на дистанції 1500 м (плавання у ластах), володарем золотої нагороди став Олексій Захаров.

«Срібло» у плаванні в ластах на 400 м завоювала Анастасія Антоняк. Бронзовими призерками стали Вікторія Уварова (плавання у ластах, 100 м), Ірина Пікінер (плавання у біластах, 200 м) та Софія Ламах (плавання у біластах, 400 м).