Данець Вінгегор виграв Тур де Франс, випередивши дворазового переможця Погачара

25-річний гонщик також виграв два етапи гранд-туру.

Данський велосипедист Йонас Вінгегор із команди Jumbo – Visma виграв загальний залік Тур де Франс-2022, повідомляє Укрінформ.

25-річний гонщик на 3 з половиною хвилини випередив дворазового переможця Великої Петлі, торішнього чемпіона словенця Тадея Погачара. Третє місце посів переможець Тур де Франс-18 Герайнт Томас.

Команда Вінгегора Jumbo – Visma виграла 6 етапів та три з чотирьох призових майок. Три перемоги на рахунку Ваута ван Арта, одна – Крістофа Ляпорта. Ван Арт також став володарем зеленої майки найкращого гонщика за очками.

Вінгегор переміг на двох етапах гранд-туру. За підсумками гонки, окрім жовтої майки лідера загального заліку, Йонас також став володарем горохової майки «гірського короля».

Як повідомляв Укрінформ, сьогодні у Парижі стартувала перша в історії жіноча багатоденка Тур де Франс. Українка Юлія Бірюкова бере участь у складі команди Arkea Pro Cycling Team.