Магучіх виграла «срібло» чемпіонату світу в стрибках у висоту

Українська стрибунка у висоту Ярослава Магучіх стала срібною призеркою чемпіонату світу-2022 з легкої атлетики в американському Юджині.

За підсумками фінальної серії Магучіх посіла друге місце з результатом 2,02 метра, поступившись лише за кількістю спроб Елеонор Паттерсон з Австралії (2,02), передає Укрінформ.

Інша українка Ірина Геращенко завершила змагання на 4-й позиції з особистим рекордом (2,00 метра).

«Бронзу» здобула італійка Олена Валлортігара, яка подолала висоту 2,00 метра з першої спроби.

«Срібло» Магучіх - друга нагорода українських легкоатлетів в Юджині. Як повідомляв Укрінформ, днем раніше володарем бронзової медалі став стрибун у висоту Андрій Проценко.