Жоден з українських фехтувальників не зміг пройти в 1/8 чемпіонату світу

Це найгірший виступ національної команди на ЧС з 2013-го року.

Українці завершили перший день фінальних змагань на чемпіонаті світу з фехтування у Каїрі, повідомляє Укрінформ.

У жіночій шпазі та чоловічій шаблі до плей-оф вийшли шестеро українських спортсменів, проте жоден із них не пройшов далі 1/16 фіналу.

До основної сітки змагань кваліфікувалися троє українок: чинна чемпіонка Європи Влада Харькова, олімпійська чемпіонка 2012 року Яна Шемякіна та Юлія Свистіль.

Харькова в першому колі мінімально перемогла японку Нодзомі Сато, але в 1/16 поступилася італійці Росселлі Ф'ямінґо.

Свистіль пройшла румунку Крістіну Константінеску, але потім поступилася кореянці Сон Се Ра.

Шемякіна на старті здобула перемогу над угоркою Кінгою Надь, проте в 1/16 програла естонці Неллі Діфферт.

У чоловічому плей-оф виступили троє українців: Андрій Ягодка, Василь Гумен та Юрій Цап.

У першому раунді завершив змагання Гумен, який поступився узбекистанцю Мусі Аймуратову.

Ягодка спершу здолав японця Кайто Стрітса, але в другому колі зазнав поразки від чинного чемпіона світу, корейця О Сан Ук.

Цап виграв стартовий матч проти єгиптянина Могамеда Амера, але в наступному раунді програв корейцю Кім Джун Хо.

Вперше з 2013 року Україна не буде представлена в 1/8 фіналу особистих змагань серед шпажисток.

Як повідомляв Укрінформ, Владислава Харкова виграла чемпіонат Європи-2022 з фехтування.