«Динамо» поступилося «Ліону» у другому спарингу

Футболісти київського «Динамо» провели другий запланований на 12 липня спаринг із французьким «Ліоном» на передсезонному тренувальному зборі.

Команда Мірчі Луческу після перемоги у першому матчі (3:1) на «Стад П'єр Раджон» у Бургуен-Жальє поступилася 7-разовим чемпіонам Франції у другій зустрічі - 0:3, передає Укрінформ.

Усі м'ячі у ворота Георгія Бущана залетіли після перерви (53-я, 74-а та 78-а хвилини).

Склад «Динамо»: Бущан, Караваєв, Забарний, Попов, Кендзьора, Сидорчук, Вербич, Шапаренко, Буяльський (Дубінчак, 46), Циганков, Бєсєдін.

Запасні: Нещерет, Боль, Тимчик, В.Волошин.

15 липня на киян чекає спаринг із бельгійським «Антверпеном».

Товариські матчі «Динамо» мають статус благодійних та проходять під гаслом Match for Peace! Stop the War! («Матч за Мир! Зупинимо Війну!»).

Виручені кошти спрямовуються на вирішення найбільших гуманітарних проблем, спричинених російським вторгненням в Україну.

Нагадаємо, новий сезон «Динамо» розпочне 20 липня, коли зіграє з турецьким «Фенербахче» у першому матчі кваліфікації Ліги чемпіонів УЄФА. Зустріч відбудеться у польському місті Лодзь.