Українець Зубаль виграв «золото» першості Європи з вільної боротьби

У Римі (Італія) триває молодіжний чемпіонат Європи зі спортивної боротьби (спортсмени до 20-ти років).

Володарями перших нагород у вільній боротьбі стали українці Микита Зубаль з Херсону (вагова категорія до 65 кг) та Іван Примаченко з Полтави (97 кг), повідомляє Укрінформ.

Зубаль здобув «золото», вигравши вирішальну сутичку у представника Бельгії Аюба Мусаєва (5:4), а Примаченко став срібним призером, поступившись у фіналі Мукахіту Челіку з Туреччини (2:12).

Киянин Владислав Абрамов (57 кг) у поєдинку за «бронзу» не зміг побороти свого турецького візаві Ахмета Каравуса (5:11).

У недюлю, 3 липня, у заключний день фіналів першості Європи з вільної боротьби бронзові нагороди розіграють українці Вадим Цуркан (74 кг), Назар Дод (86 кг), Денис Сагалюк (92 кг) та Володимир Дьяченко (125 кг).

На фото: Микита Зубаль (unitedworldwrestling.thirdlight.com).