У Житомирі презентували спортивний проєкт для дітей та молоді «Поруч»

У Житомирі презентували спортивний проєкт для дітей та молоді «Поруч»

Укрінформ
На «Спартак Арені» Житомира відбулася презентація проєкту психологічної підтримки для дітей та молоді через заняття спортом «Поруч».

Проєкт здійснюватиме Житомирська обласна асоціація футболу за ініціативи та підтримки благодійного фонду «Розвиток футболу України» у партнерстві з Українською асоціацією футболу та Дитячим фондом УЄФА, передає Укрінформ. 

Відновлення через спорт - новий напрямок спільного проєкту МОН і ЮНІСЕФ-ПОРУЧ, який має на меті забезпечити психосоціальну допомогу дітям, молоді та сім’ям, які постраждали від війни.

Під час презентації проєкту виконавчий директор обласної асоціації футболу Руслан Маєвський зазначив, що починаючи з другої половини червня батьки зможуть приводити дітей на спортивні майданчики міста та області, де з малечею і молоддю в ігровій формі паралельно працюватимуть психологи, учителі фізичної культури та медичні волонтери.

Спортивні майданчики поділять на зони, де почергово діти займатимуться із психологом, потім розпочнуться рухливі ігри з футбольним м’ячем, а на завершення медичні волонтери розкажуть та продемонструють, що робити у випадку травм.

У Житомирі проєкт буде впроваджуватися за підтримки Управління молоді та спорту Житомирської міської ради, а в інших містах і селищах області - за підтримки Управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОДА.

Читайте також: УАФ отримала гуманітарну допомогу від Ізраїльської футбольної асоціації

Перше заняття, на яке вже набрана група дівчат і хлопчиків віком від 6-ти до 16-ти років, відбудеться в Житомирі 16 червня. Тривалість заходу - 1 година 40 хвилин.

Фото: zhoff.org.ua.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-