Рижикова, Ткачук, Ляхова та Кохан виступлять на етапі Діамантової ліги в Осло

Змагання у столиці Норвегії відбудуться 16 червня

Українські легкоатлети – Ганна Рижикова, Вікторія Ткачук, Ольга Ляхова та Михайло Кохан – візьмуть участь у майбутньому етапі Діамантової ліги в Осло, повідомляє Укрінформ.

Рижикова та Ткачук виступлять у бігу на 400 м із бар'єрами. Минулого тижня Ганна виграла бронзову медаль на етапі Діамантової ліги у Римі. У травні Рижикова стала третьою у Бірмінгемі, а Вікторія посіла друге місце.

Ляхова візьме участь у забігу на 800 м. Українка виступить на етапі Діамантової Ліги вперше з 2019 року. У травні Ольга повернулася до виступів після тривалої паузи.

Кохан виступить у секторі для метання молота. Ці змагання пройдуть поза програмою комерційного турніру.

Як повідомляв Укрінформ, етап Діамантової ліги в Осло відбудеться у четвер, 16 червня. Сезон завершиться 8 вересня у Цюріху.