Молодіжна збірна України переграла Вірменію у кваліфікації Євро-2023

Молодіжна збірна України з футболу (гравці до 21-го року) провела заключний поєдинок у відбірковій групі H чемпіонату Європи-2023.

«Синьо-жовті» в Єревані завдали поразки одноліткам з Вірменії з рахунком 2:0, передає Укрінформ.

Після перерви м'ячі забили хавбек ужгородського ФК «Минай» Ельдар Кулієв (50-та хвилина) та захисник київського «Динамо» Костянтин Вівчаренко (68).

Підсумкове турнірне становище: Франція - 26 очок, Україна - 23, Сербія - 12, Фарерські острови - 10, Північна Македонія - 9, Вірменія - 3.

Команда Руслана Ротаня продовжить відбір у плей-офф кваліфікації і у вересні розіграє путівку до фінальної стадії в стикових матчах.

Фінальний турнір молодіжного Євро-2023 прийматимуть 9 червня - 2 липня Грузія та Румунія.