Волейболістки збірної України обіграли угорок в «Золотій Євролізі-2022»

Національна жіноча збірна України з волейболу виграла другий матч в «Золотій Євролізі-2022» (Golden European League Women).

У третьому турі групи С «синьо-жовті» здобули вольову перемогу над командою Угорщини - 3:1 (25:27, 25:17, 25:18, 25:19), передає Укрінформ.

Наступний поєдинок українки проведуть 4 червня також у Будапешті проти волейболісток Угорщини.

Турнірне становище: Україна - 7 очок (після 3-х ігор), Румунія - 4 (3), Угорщина - 1 (2), Азербайджан - 0 (0).

Загалом у турнірі беруть участь дев'ять збірних, які розділені на три групи. До наступного раунду «Золотої Євроліги» вийдуть переможці груп та збірна з кращими показниками серед других позицій. Місце проведення «фіналу чотирьох» поки невідомо.