Українські боксери не зуміли пробитися до фіналу чемпіонату Європи

Турнір у Єревані Україна завершила з чотирма бронзовими медалями.

Жоден український боксер не пробився до фіналу чемпіонату Європи в Єревані (Вірменія), передає Укрінформ.

Українці були представлені у чотирьох півфіналах, але у всіх програли, забезпечивши собі бронзові медалі.

Призерами континентальної першості стали: Дмитро Замотаєв (вагова категорія до 51 кг), Юрій Шестак (до 60 кг), Юрій Захареєв (до 71 кг) та Іван Сапун (до 80 кг).

Зазначимо, що вперше з 2015 року жоден із українських боксерів не зміг пробитися до фіналу чемпіонату Європи. На минулому ЧЄ, що проходив у рамках Європейських ігор-2019 у Мінську, Україна здобула чотири медалі: два «золота» та по одній срібній та бронзовій нагороді.

Як повідомляв Укрінформ, вранці 24 лютого росія розпочала ракетні обстріли українських міст, а потім розпочала масштабне вторгнення. Війна проти росії продовжується вже 95-й день.