Українець Вороновський став бронзовим призером чемпіонату Європи з важкої атлетики

У Тирані (Албанія) продовжується чемпіонат Європи-2022 з важкої атлетики.

У складі збірної України другим медалістом континентальної першості став Дмитро Вороновський із Запоріжжя, який виграв «бронзу» у ваговій категорії до 55 кг, передає Укрінформ.

Вороновський з результатом 108 кг став п'ятим у ривку та третім - у поштовху (134 кг), набравши у двоборстві третю суму - 242 кг.

Переміг Ангел Русєв із Болгарії - 257 кг (113+144), «срібло» дісталося іспанцю Хосуе Брачі Гарсії - 256 кг (115+141).

Як повідомляв Укрінформ, днем ​​раніше срібною призеркою чемпіонату Європи стала українка Ангеліна Ломачинська (до 49 кг).

Змагання у албанській столиці пройдуть до 5 червня.