Ліга конференцій УЄФА: «Рома» і «Феєноорд» сьогодні зійдуться у фіналі

У середу, 25 травня, на «Арена Комбетарі» у Тирані (Албанія) відбудеться фінальний матч першого розіграшу Ліги конференцій УЄФА, в якому зустрінуться футболісти італійської «Роми» та «Феєноорда» з Нідерландів.

Стартовий свисток румунського арбітра Іштвана Ковача пролунає о 22.00 за київським часом, повідомляє Укрінформ.

«Рома» на стадії плей-офф Ліги конференцій обіграла нідерландський «Вітесс» (1:0, 1:1), норвезький «Буде-Глімт» (1:2, 4:0) та англійський «Лестер» (1:1, 1:0).

«Феєноорд» у свою чергу взяв гору над сербським «Партизаном» (5:2, 3:1), чеською «Славією» (3:3, 3:1) та французьким «Марселем» (3:2, 0:0).

У фіналі, у разі нічиєї після закінчення основного часу, команди зіграють ще два тайми по 15 хвилин. Якщо рахунок залишиться нічийним, доля матчу вирішиться у серії пенальті.