Продивус мав ігнорувати конгрес IBA, або публічно виступити проти Кремльова – Кирило Шевченко

Продивус мав ігнорувати конгрес IBA, або публічно виступити проти Кремльова – Кирило Шевченко

Укрінформ
«Згідно регламенту, якщо Продивус зайняв пост в раді директорів IBA, він автоматично повинен звільнити всі посади в ФБУ. Насправді його не повинно бути ні там, ні там».

Президент Федерації боксу України (ФБУ) Кирило Шевченко, який називає переобрання на цю посаду Володимира Продивуса сфальсифікованим, вважає, що представники ФБУ мали публічно виступити проти обрання президентом IBA росіянина Умара Кремльова, передає Укрінформ.

«В раду директорів IBA Продивуса призначав Кремльов. Продивус повинен був взагалі проігнорувати конгрес. Або, якщо вже приїхав, повинен був прилюдно категорично заявити, що представники росії не можуть займати посаду президента IBA. Подвійний цинізм в тому, що Продивус прийшов на конгрес у футболці з зображенням Зеленського і при цьому спокійно братався та обіймався з проектом кремля Кремльовим. Вважаю, цим жестом він просто наплював і на президента України, і на весь український народ.

Читайте також: Продивус має піти у відставку з посади віце-президента IBA – Гутцайт

При цьому Продивус заявляє, що відстоює нашу державу. Де він її відстоює? В іспанській Малазі, куди ганебно втік 24 лютого? Він був одним із типових представників російського кодла в Україні. До нього ж належав і його заступник Михайло Поздняков, у якого основним номером телефону був російський і який теж відразу чкурнув за кордон, до Москви.  Ще один відомий персонаж з їх проросійського кодла – це Ківа. 

До речі, згідно регламенту, якщо Продивус зайняв пост в раді директорів IBA, він автоматично повинен звільнити всі посади в ФБУ. Насправді його не повинно бути ні там, ні там. Якщо ж повернутися до конгресу, то там все було вирішено завдяки закулісним інтригам. Бориса ван дер Ферста зняли з голосування спеціально, щоб залишився один кандидат. По тому ж сценарію, по якому Продивус сфальсифікував вибори президента ФБУ у грудні 2021. «Брати» Кремльов і Продивус діють однаково.

Читайте також: Представники 17 регіональних федерацій обрали нового президента ФБУ

На жаль, наслідки цього конгресу будуть дуже поганими для всього світового аматорського боксу. Адже Міжнародний олімпійський комітет давно має претензії до IBA і чітко оголосив свою позицію – якщо не буде змін в методах управління, бокс припиняє своє існування в олімпійській системі. МОК зробив заяву, що такі вибори лише підсилюють питання та сумніви щодо управління IBA. Тому з великою долею вірогідності боксу не буде в програмі Олімпіади-2024 в Парижі», - коментує Чемпіону рішення конгресу IBA президент Федерації бокса України Кирило Шевченко.

Як повідомляв Укрінформ, вранці 24 лютого росія розпочала ракетні обстріли українських міст, а потім розпочала масштабне вторгнення. Війна проти росії продовжується вже 86-й день.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-