Сьогодні «Айнтрахт» та «Рейнджерс» зіграють у фіналі Ліги Європи УЄФА

У середу, 18 травня, на стадіоні «Рамон Санчес Пісхуан» у Севільї (Іспанія) відбудеться фінальний матч Ліги Європи УЄФА, в якому зустрінуться футболісти німецького «Айнтрахта» та шотландського «Рейнджерса».

Стартовий свисток словенського арбітра Славко Вінчича прозвучить о 22:00 за київським часом, повідомляє Укрінформ.

«Айнтрахт» на стадії плей-офф Ліги Європи обіграв іспанські «Бетіс» та «Барселону», а у півфіналі - англійський «Вест Гем».

«Рейнджерс» у свою чергу взяв гору над німецькою «Боруссією» (Дортмунд), сербською «Црвеною звездою», португальською «Брагою» та в 1/2 фіналу - німецьким РБ «Лейпциг».

У фіналах мирного результату не буває. У разі нічиєї після закінчення основного часу, команди зіграють ще два тайми по 15 хвилин. Якщо рахунок залишиться нічийним, доля матчу вирішиться у серії пенальті.