«Епіцентр-Подоляни» і «Прометей» - чемпіони України з волейболу сезону-2021/22

Чемпіонати завершені достроково.

Виконком Федерації волейболу України (ФВУ) затвердив рішення про дострокове завершення чоловічих та жіночих змагань в Україні сезону-2021/22, передає Укрінформ.

Було прийнято рішення визначити чемпіонів та призерів за результатами першого етапу без врахування матчів півфіналів, плей-офф та фіналів. Те ж саме стосується розподілу єврокубкових місць.

У чоловіків золоті нагороди виборов клуб «Епіцентр-Подоляни» (Городок). На другому місці «Барком-Кажани» (Львів), «бронзу» ж здобув «Дніпро-Прометей» (Дніпро).

У жінок чемпіоном вдруге став «Прометей» (Слобожанське). «Срібло» здобув «Хімік» (Южне), а «бронзу» – «Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ» (Запоріжжя).

Як повідомляв Укрінформ, вранці 24 лютого росія розпочала ракетні обстріли українських міст, а потім розпочала масштабне вторгнення. Війна проти росії продовжується вже 83-й день.