Українські футболісти-паралімпійці вийшли у фінал чемпіонату світу

На чемпіонаті світу, який проходить в іспанському місті Салоу, паралімпійська футбольна збірна України пробилася до фіналу.

У півфінальному поєдинку наша команда з рахунком 5:1 обіграла команду США, передає Укрінформ.

Голи: Олег Лень (3-тя хвилина), Іван Доненко (25, 60), Віталій Романчук (37, з пенальті, 60+2) - Делілло (50).

У фіналі чемпіонату світу, який пройде 15 травня, збірна України протистоятиме Ірану.

Додамо, що українська команда серед гравців із вадами опорно-рухового апарату незмінно поверталася з медалями з 11-ти останніх світових форумів. «Синьо-жовті» - переможці п’яти ЧС (2001, 2003, 2009, 2013 та 2017 роки).