Микита Рубановський здобув «бронзу» у ривку та поштовху на першості світу з важкої атлетики

Українець Микита Рубановський став четвертим на юніорському чемпіонаті світу з важкої атлетики (спортсмени до 20-ти років), що проходить у грецькому Геракліоні.

У ваговій категорії до 102 кг Рубановський виграв «бронзу» у ривку (163 кг) та поштовху (195 кг), проте у сумі (358 кг) завершив виступ за крок до головного п'єдесталу змагань, передає Укрінформ.

До першої трійки увійшли Шарофіддін Амріддінов з Узбекистану - 372 кг (168+204), Петрос Петросян з Вірменії - 363 кг (161+202) та палестинець Мохаммед Хамада - 361 кг (168+193).

Як повідомлялося, раніше українець Максим Домбровський (89 кг) виграв «золото», а срібною призеркою юніорського чемпіонату світу стала Світлана Самуляк (до 55 кг).