Українці здобули 13 нагород у сьомий день Дефлімпіади

У місті Кашіас-ду-Сул (Бразилія) тривають XXIV літні Дефлімпійські ігри.

Як повідомляє пресслужба НКСІУ, національна команда України у сьомий змагальний день здобула 13 нагород - 8 золотих, 1 срібну та 4 бронзові, передає Укрінформ.

«Золото»: спортивне орієнтування - Назар Левицький, Ганна Федосєєва (суперспринт естафета, мікст); плавання - Артем Карниш, Іван Зіненко, Максим Дудник, Владислав Адамович (естафета 4х200 метрів вільним стилем), Ірина Терещенко (100 метрів, брас); настільний теніс - Роксолана Будник, Максим Овчаренко (мікст); легка атлетика - Наталія Урсуленко (штовхання ядра), Дмитро Руденко, Сергій Драч, Соломія Куприч, Крістіна Кіняйкіна (естафета 4х400 метрів, мікст); кульова стрільба - Інна Афонченко, Олексій Лазебник (пневматичний пістолет, мікст); велоспорт - Єлисавета Топчанюк (шосейна гонка за очками).

«Срібло»: легка атлетика - Катерина Потапенко (семиборство).

«Бронза»: настільний теніс - Геннадій Закладний; плавання - Владислав Кремляков (50 метрів на спині); легка атлетика - Микола Носенко (100 метрів); тхеквондо - Марія Леванович (вагова категорія 67 кг).

У медальному заліку Дефлімпіади Україна йде абсолютним лідером 77 нагороди - 39 золотих, 16 срібних, 22 бронзові.

XXIV літні Дефлімпійські ігри триватимуть до 15 травня.

Дефлімпіада - спортивні змагання серед людей з порушенням слуху. На минулих Іграх у 2017 році Україна посіла друге місце у загальнокомандному медальному заліку, вигравши 99 нагород, з них 21 - золоту.