АПЛ: гол Миколенка допоміг «Евертону» обіграти «Лестер»

«Евертон» залишив зону вильоту.

В матчі 36-го туру чемпіонату англійської Прем’єр-ліги (АПЛ) «Евертон» обіграв на чужому полі «Лестер» - 2:1, передає Укрінформ.

М’ячі забили: Миколенко, Голгейт – «Евертон»; Дака – «Лестер».

Український захисник «Евертона» Віталій Миколенко вийшов у стартовому складі і на 6-й хвилині забив м’яч. Це дебютний гол Миколенка у складі «Евертона». На 66-й хвилині Миколенка замінив Кенні.

Після цієї перемоги «Евертон» піднявся в турнірній таблиці на 16-е місце (35 очок після 34 матчів).

Український півзахисник «Вест Гема» Андрій Ярмоленко відіграв другий тайм гостьового матчу проти «Норвіча». «Вест Гем» переміг 4:0.

Як повідомляв Укрінформ, матчі 36-го туру чемпіонату англійської Прем’єр-ліги (АПЛ) «Ліверпуль» зіграв внічию на домашньому полі з «Тоттенгемом» - 1:1.