Українці здобули 6 медалей у шостий день Дефлімпіади

Як повідомляє пресслужба НКСІУ, національна команда України у шостий змагальний день здобула 6 нагород - 2 золоті, 2 срібні та 2 бронзові, передає Укрінформ.

«Золото»: спортивне орієнтування - естафета, мікст (Яна Мельник, Дмитро Левін, Дмитро Плахотнік, Ганна Андросович); плавання - Олексій Коломієць (200 метрів, брас).

«Срібло»: плавання - Владислав Гриценко Владислав (200 метрів, брас); естафета 4х100 метрів комплексним плаванням (Валерія Верниба, Ірина Терещенко, Аніта Махник, Дар’я Тарасенко).

«Бронза»: кульова стрільба - Олександр Костик, Віолета Ликова (пневматична гвинтівка, мікст); плавання - Аніта Махник (400 метрів, комплекс).

У медальному заліку Дефлімпіади Україна йде абсолютним лідером 64 нагороди - 31 золота, 15 срібних, 18 бронзових.

До топ-5 загальнокомандного заліку також входять США - 29 (12+3+14), Японія - 21 (9+6+6), Іран - 22 (8+6+8) та Франція - 9 (4+1+4).

XXIV літні Дефлімпійські ігри триватимуть до 15 травня.

Дефлімпіада - спортивні змагання серед людей з порушенням слуху. На минулих Іграх у 2017 році Україна посіла друге місце у загальнокомандному медальному заліку, вигравши 99 нагород, з них 21 - золоту.