Михайло Кохан виборов «срібло» на World Athletics Continental Tour Gold

Також у Найробі призерами стали Оксана Окуньова та Катерина Табашник.

Українські легкоатлети виграли три медалі на турнірі серії World Athletics Continental Tour Gold у Найробі (Кенія), передає Укрінформ.

Михайло Кохан став срібним призером у метанні молота з результатом 77.80 метра. Переможцем у цій дисципліні став поляк Войцех Новіцкі – 81.43 метра.

Оксана Окуньова та Катерина Табашник виграли «срібло» та «бронзу» відповідно у стрибках у висоту. Окуньова взяла висоту 1.91 метра, Табашник - 1.88 метра.

Переможницею стала британка Лаура Зіалор, яка, як і Окуньова, взяла висоту 1.91 метра, але підкорила її з першої спроби. Українці для цього знадобилося три спроби.

Як повідомляв Укрінформ, вранці 24 лютого росія розпочала ракетні обстріли українських міст, а потім розпочала масштабне вторгнення. Війна проти росії продовжується вже 73-й день.