Українські штангісти вже мають три медалі на юніорському ЧС у Греції

Бронзову медаль у ривку здобула для України Аліна Захарченко у ваговій категорії до 59 кг на чемпіонаті світу з важкої атлетики серед юніорів, що триває у грецькому місті Геракліон.

20-річна спортсменка за сумою двоборства показала результат 196 кг (ривок 90 кг + поштовх 106 кг) і посіла 7-е місце, передає Укрінформ.

Напередодні дві срібні нагороди юніорської світової першості принесла збірній України Світлана Самуляк - у сумі двоборства та ривку в категорії до 55 кг.

Як повідомляв Укрінформ, вранці 24 лютого росія розпочала ракетні обстріли українських міст, а потім розпочала масштабне вторгнення. Війна проти рф триває 71-й день.