«Бенфіка» вперше у своїй історії виграла Юнацьку лігу УЄФА

У фінальному поєдинку Юнацької ліги УЄФА футболісти португальської «Бенфіка» U19 розгромила однолітків з австрійського «Зальцбурга» (6:0) і вперше у своїй історії стали переможцями турніру.

Поєдинок відбувся на стадіоні «Коловре» у Ньйоні (Швейцарія), передає Укрінформ.

Напередодні австрійці у півфіналі упевнено обіграли іспанський «Атлетико» (5:0), а португальці в серії пенальті виявилися сильнішими за італійський «Ювентус» (основний час - 2:2).

Нинішнього сезону у Юнацькій лізі УЄФА виступали й два українські клуби - донецький «Шахтар» та київське «Динамо». «Гірники» посіли третє місце у своїй групі Шляху Ліги чемпіонів, а кияни дісталися 1/8 фіналу, де поступилися португальському «Спортингу» (1:2). Домашня для динамівців гра пройшла у Бухаресті.

Як повідомляв Укрінформ, вранці 24 лютого росія розпочала ракетні обстріли українських міст, а потім розпочала масштабне вторгнення. Війна проти росії триває 62-й день.