Терлюга і Серьогіна виграли етап Прем'єр-ліги з карате

Ще троє українців вибороли «бронзу».

Збірна України з карате виграла п'ять медалей на етапі Прем'єр-ліги у португальському Матозінюші, передає Укрінформ.

Чемпіонками змагань у куміте стали Анжеліка Терлюга (до 55 кг) та Аніта Серьогіна (до 61 кг). Бронзові нагороди вибороли Діана Шостак (до 61 кг), Галина Мельник (до 68 кг) та Андрій Заплітний (до 75 кг).

У лютому на етапі Прем'єр-ліги в ОАЕ Терлюга та Серьогіна виграли срібні медалі, а Шостак та Станіслав Горуна стали бронзовими призерами.

Як повідомляв Укрінформ, вранці 24 лютого росія розпочала ракетні обстріли українських міст, а потім розпочала масштабне вторгнення. Війна проти росії продовжується вже 60-й день.