АПЛ: «Вест Гем» програв «Челсі», Ярмоленко відіграв 73 хвилини

Команда українця залишається на 7-й позиції в чемпіонаті.

В матчі 34-го туру чемпіонату англійської Прем’єр-ліги (АПЛ) «Вест Гем» програв на гостьовому полі «Челсі» - 0:1, передає Укрінформ.

М’яч у складі «Челсі» забив Пулішич на 90-й хвилині. Гості грали у меншості з 86-ї хвилини, після вилучення Доусона.

Український півзахисник «Вест Гему» Андрій Ярмоленко вийшов у стартовому складі і зіграв 73 хвилини матчу.

Турнірне становище топ-5 АПЛ: 1.«Манчестер Сіті» - 80 (33), 2.«Ліверпуль» - 76 (32), 3.«Челсі» - 65 (32), 4.«Арсенал» - 60 (33), 5.«Тоттенгем» - 58 (33).

Сьогодні зіграють ще один матч за участі претендента на чемпіонський титул: «Ліверпуль» - «Евертон» (18:30).

Як повідомляв Укрінформ, в матчі 34-го туру чемпіонату англійської Прем’єр-ліги (АПЛ) «Манчестер Сіті» обіграв на домашньому полі «Вотфорд» - 5:1.