Гол Яремчука не допоміг «Бенфіці» переграти «Ліверпуль» в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

Футболісти англійського «Ліверпуля» пройшли португальську «Бенфіку» на шляху до півфіналу Ліги чемпіонів УЄФА.

Зустріч у відповідь 1/4 фіналу, що пройшла на «Енфілді» в Ліверпулі, завершилася внічию 3:3, передає Укрінформ.

М'ячі забили: Ібраїма Конате (21-а хвилина), Роберто Фірміно (55, 65) - у господарів; Гонсало Рамос (32), Роман Яремчук (73), Дарвін Нуньєс (83) - у складі гостей.

Український форвард «Бенфіки» Роман Яремчук вийшов на поле у другому таймі, замінивши на 46-й хвилині Діого Гонсалвеша.

За сумою двох матчів (перша гра - 3:1) «Ліверпуль» вийшов до півфіналу турніру, де 27 квітня та 4 травня зустрінеться з іспанським клубом «Вільярреал», який у свою чергу здолав німецьку «Баварію» (1:0, 1:1).

Другу півфінальну пару склали іспанський «Реал» та англійський «Манчестер Сіті».

Нагадаємо, фінальний поєдинок Ліги чемпіонів УЄФА сезону-2021/22 зіграють на «Стад-де-Франс» у Сен-Дені (Франція) 28 травня.