Збірна України увійшла у топ-10 медального заліку першості світу з фехтування

У Дубаї (ОАЕ) завершилася першість світу з фехтування серед кадетів та юніорів.

За підсумками турніру збірна України здобула 1 «срібло» та 2 «бронзи» і за кількістю нагород посіла 7-е місце у медальному заліку разом з командами Ізраїлю, Єгипту, Великої Британії та Республіки Корея, передає Укрінформ.

Срібною призеркою в індивідуальних змаганнях шпажисток стала львів’янка Анна Максименко, бронзовими - кияни Катерина Буденко (рапіра) та  Максим Перчук (шпага).

У командних змаганнях українські рапіристки стали четвертими, шпажисти - п’ятими.

Загальнокомандний залік першості світу виграла збірна США, в активі якої 6 золотих, 3 срібні та 6 бронзових нагород. Другими фінішували фехтувальники Італії (2, 2, 4).