Формула-1: Леклер виграв Гран-прі Австралії

Монегаск виграв другу гонку в сезоні.

Переможцем 3-го етапу чемпіонату світу з автоперегонів Формула-1- Гран-прі Австралії став пілот команди «Феррарі» Шарль Леклер, повідомляє Укрінформ.

Гонку на трасі Альберт-Парк в Мельбурні впевнено виграв Леклер, який зі старту захопив лідерство, а його головний конкурент Макс Ферстаппен («Ред Булл») зійшов з траси на 39-у колі. Це 4-а перемога монегаска в кар’єрі.

Другим фінішував Серхіо Перес («Ред Булл»), на третьому і четвертому місці пілоти «Мерседеса» - Джордж Расселл і Льюїс Гемілтон. Напарник Леклера по команді - Карлос Сайнс зійшов ще на початку гонки.

Після 3-х етапів Леклер очолює загальний залік чемпіонату – 71 очко. На другій позиції Расселл – 37 очок.

4-й етап чемпіонату світу з автоперегонів Формула-1 – Гран-прі Емілії-Романьї відбудеться на автодромі Енцо і Діно Феррарі в Імолі (Італія) 24 квітня.