Збірна України здобула чотири медалі на етапі Кубка світу з гімнастики в Баку

У Баку (Азербайджан) завершився останній етап Кубка світу-2022 зі спортивної гімнастики.

Представники України на заключному, четвертому етапі Кубка світу здобули чотири нагороди, передає Укрінформ.

Володарем двох медалей став лідер чоловічої збірної Ілля Ковтун. 18-річний українець учетверте поспіль переміг у фіналі на паралельних брусах і став єдиним гімнастом, який нинішнього сезону Кубка світу був непереможним на одному снаряді. Це дозволило Ковтуну впевнено виграти залік Кубка світу в цій дисципліні за підсумком усіх етапів. До «золота» Ковтун додав бронзову нагороду на перекладині.

Уперше в сезоні Кубка світу «золото» виборов Назар Чепурний. 19-річному гімнасту це вдалося в його коронній дисципліні - опорному стрибку.

Серед жінок 15-річна Даніела Батрона потрапила до трійки призерок у фіналі на колоді після «золота» в Коттбусі (Німеччина) та «бронзи» в Каїрі (Єгипет).