Ярмоленка визнали автором кращого гола «Вест Гема» в березні

Українець забив у ворота «Астон Вілли».

Українського вінгера Андрій Ярмоленко визнано автором кращого гола «Вест Гема» в березні, передає Укрінформ.

Ярмоленко відзначився ефектним голом у поєдинку 29-го туру англійської Прем'єр-ліги проти «Астон Вілли» (2:1). Українець вийшов на заміну у другому таймі та на 70-й хвилині відкрив рахунок у поєдинку.

Загалом у цьому сезоні Ярмоленко зіграв у 24 матчах за «Вест Гем», забив три голи та віддав одну результативну передачу.

Як повідомляв Укрінформ, вранці 24 лютого росія розпочала ракетні обстріли українських міст, а потім розпочала масштабне вторгнення. Війна проти росії продовжується вже 38-й день.