Україна виграла два «золота» на жіночому ЧЄ з боротьби

У фінальних сутичках перемогли Аліна Грушина-Акобія і Тетяна Ріжко.

Жіноча збірна України з боротьби виграла ще три медалі на чемпіонаті Європи у Будапешті, передає Укрінформ.

Аліна Грушина-Акобія стала чемпіонкою Європи у ваговій категорії до 57 кг. У сутичці за «золото» вона перемогла бронзову призерку Олімпіади-2020 Евеліну Ніколову із Болгарії.

Також «золото» ЧЄ виграла Тетяна Ріжко. У фіналі у ваговій категорії до 65 кг вона перемогла Еліс Манолову із Азербайджану.

Ілона Прокопевнюк виграла «бронзу» у ваговій категорії до 62 кг. У матчі за третє місце українка перемогла представницю Сербії Анну Фабіан.

Учора збірна України виграла дві медалі на чемпіонаті Європи. Олександра Хоменець завоювала «срібло» (до 55 кг), а Алла Бєлінська стала бронзовою призеркою (до 68 кг).

Як повідомляв Укрінформ, вранці 24 лютого росія розпочала ракетні обстріли українських міст, а потім розпочала масштабне вторгнення. Війна проти росії продовжується вже 37-й день.