Українські борчині здобули перші медалі на чемпіонаті Європи-2022 в Угорщині

У Будапешті (Угорщина) триває чемпіонат Європи-2022 зі спортивної боротьби.

Перші нагороди у складі жіночої збірної України здобули львів'янка Олександра Хоменець та Алла Белінська з Херсону, передає Укрінформ.

Хоменець у фіналі вагової категорії до 55 кг поступилася румунці Андреа Ані (5:7) і стала срібною призеркою, а Белінська (68 кг) у сутичці за 3-тє місце перемогла чешку Аделу Ганжлічкову (5:2) і виграла «бронзу» континентальної першості.

Нагадаємо, Об'єднаний світ боротьби (UWW) відсторонив російських та білоруських спортсменів, суддів та спортивних функціонерів від участі в міжнародних змаганнях та відмінив проведення міжнародних турнірів запланованих в росії чи білорусі.

24 лютого росія завдала перших ракетних ударів по українських містах, а потім розпочала масштабне вторгнення. Війна рф проти України триває вже 35-й день.

На фото: Алла Белінська (ukrwrestling.com.ua),