«Аталанта» Малиновського вийшла до 1/4 фіналу Ліги Європи, двічі обігравши «Баєр»

У Лізі Європи УЄФА у четвер, 17 березня, проходять поєдинки у відповідь 1/8 фіналу другого за престижністю футбольного клубного турніру континенту.

Футболісти італійської «Аталанти», за яку виступає український хавбек Руслан Малиновський, після вольової домашньої перемоги над німецьким «Баєром» (3:2), обіграли суперників й у Леверкузені - 1:0, передає Укрінформ.

Єдиний м'яч на «БайАрені» забив Жеремі Бога (90+3), який на 65-й хвилині замінив Малиновського.

Жеребкування чвертьфіналу Ліги Європи відбудеться 18 березня у штаб-квартирі УЄФА у швейцарському Ньйоні.