Пас Коваленка допоміг «Спеції» обіграти «Кальярі»

«Спеція» перервала серію з чотирьох поразок поспіль і розташувалася на 15-му місці в Серії А.

Український півзахисник «Спеції» Віктор Коваленко відзначився результативною передачею у матчі 29 туру чемпіонату Італії (Серія А) проти «Кальярі» (2:0), передає Укрінформ.

Коваленко розпочав поєдинок на лаві запасних. На 68-й хвилині Віктор вийшов на заміну, а через шість хвилин асистував Рею Манажу, який зробив рахунок 2:0.

У поточному сезоні Коваленко забив один гол і віддав чотири результативних передач у 18 матчах за «Спецію». Українець виступає за «Спецію» на правах оренди з «Аталанти».

Як повідомляв Укрінформ, вранці 24 лютого Росія завдала ракетного удару по українських містах, а пізніше розпочала повномасштабне вторгнення.