Пекін 2022: якщо росіянка Валієва виграє медаль, церемонії нагородження не буде

З росіянки не знято звинувачення у вживанні допінгу, незважаючи на допуск до змагань.

Міжнародний олімпійський комітет повідомив, що церемонія нагородження в одиночному турнірі фігуристок може не відбутися через росіянку Камілу Валієву, повідомляє Укрінформ.

Якщо 15-річна спортсменка виграє медаль, МОК відмовиться як від квіткової церемонії, так і від офіційного вручення нагород. Також офіційно скасовано церемонія нагородження у командному турнірі, де виступала Валієва, а збірна ОКР посіла перше місце.

Сьогодні Спортивний арбітражний суд у Лозанні (CAS) ухвалив рішення у справі росіянки, допінг-проба якої раніше показала вміст речовини триметазидин. Фігуристка зможе продовжувати виступи на Олімпіаді та взяти участь у подальших видах програми.

Водночас надалі результати Олімпіади можуть переглянути, адже з Валієвої не знято звинувачень у вживанні допінгу.

Як повідомляв Укрінформ, жіночий турнір із фігурного катання на Олімпіаді в Пекіні стартує 15 лютого, а медалі будуть розіграні 17 лютого.