Біатлон: Підручний фінішував тринадцятим у спринті на Олімпіаді-2022

Український біатлоніст Дмитро Підручний посів тринадцяте місце у спринтерській гонці на 10 км «білої» Олімпіади у Пекіні.

Дмитро мав 1 хвилину 18,6 секунди відставаня і припустився 1 промаху на вогневих рубежах, передає Укрінформ.

«Золото» виграв норвежець Йоганнес Бьо (час - 24 хвилини 00,4 секунди; 1 промах).

«Срібло» в активі француза Кентена Фійона Має (+25,5; 1), «бронзу» здобув брат переможця норвежець Тар'єй Бьо (+38,9;1).

Результати інших українців: Артем Прима фінішував 15-м (+1.19,4; 1), Антон Дудченко - 60-м, Богдан Цимбал - 66-м.