Шорт-трековик Олег Гандей: З кожних змагань беру для себе цінний досвід

Сьогодні в олімпійському Пекіні у шорт-треку пройшли кваліфікаційні змагання на дистанції 500 м серед чоловіків. Уперше за 20 років у цьому виді була представлена Україна.

Аби пройти далі, 22-річному киянину Олегу Гандею треба було фінішувати першим чи другим у своєму забігу або ж увійти до переліку чотирьох атлетів, які показали найшвидший третій час. Попри бойовий настрій, зробити це не вдалося. Український спортсмен сподівається, що цей досвід знадобиться йому у подальшому.

«Я був готовий і психологічно, і фізично. Але коли вийшов на лід, відчув незручність з лезами. Будемо розбиратися, у чому ж причина... Із кожних змагань я беру для себе цінний досвід. Сподіваюся, що на наступних Олімпійських іграх зумію показати гідний результат», - запевнив дебютант Олімпіад.