Біатлон: Джима прийшла десятою в індивідуальній гонці Пекіна-2022

Киянка Юлія Джима посіла у понеділок десяте місце у біатлонній гонці на 15 км Олімпійських ігор у Пекіні.

Українка мала 1 хвилину 21,7 секунди відставання і припустилася 2 промахів на вогневих рубежах олімпійського стадіону в Чжанцзякоу, передає Укрінформ.

Перемогу здобула Деніз Геррманн з Німеччини (час - 44 хвилина 12,7 секунди; 1 промах). Срібна медаль у француженки Анаїс Шевальє-Буше (+9,4; 1),  бронзова - у норвежки Ольсбю Марте-Ройзеланд (+15,4; 2).

Окрім Джими, Україну на дистанції представляли ще двоє спортсменок. Ірина Петренко також зуміла показати високий результат - 11-й (+1.29,5; 0). Валя Семеренко не фінішувала.

Дар'я Блашко через позитивний тест на коронавірус в індивідуальній гонці не виступала.

Загалом у гонці стартували 89 біатлоністок.

Як повідомляв Укрінформ, за нашу країну у Пекіні-2022 виступають 45 спортсменів, які змагаються у 12-ти видах спорту.

Олімпіада-2022 пройде з 4-го до 20 лютого.