Збірна України стала восьмою на чемпіонаті Європи з біатлону у змішаній естафеті

Збірна України у складі Віталія Труша, Тараса Лесюка, Ольги Абрамової та Анастасії Меркушиної посіла 8-е місце у змішаній естафеті (2х6 км + 2х7,5 км) у заключний день чемпіонату Європи з біатлону у німецькому Арбері.

Українці (7 штрафних кіл + 16 додаткових патронів) поступилися переможцям з Норвегії (2+11) 6 хвилин 09,1 секунди, передає Укрінформ.

Володарями «срібла» стали німці (2+13), «бронза» дісталася швейцарцям (5+18).

О 14.30 континентальну першість завершить одиночна змішана естафета (6 км + 7,5 км), в якій за «синьо-жовтих» виступлять Денис Насико та Віта Семеренко.

Нагадаємо, наступні біатлонні змагання відбудуться на зимових Олімпійських іграх у Пекіні (Китай) 4-20 лютого.