«Тернопіль» вийшов у чвертьфінал Кубка України після розгрому «Миколаєва»

24 очки команді Забірченка приніс Домаркас.

«Тернопіль» став другим чвертьфіналістом баскетбольного Кубка України після перемоги над «Миколаївом» – 97:75, повідомляє Укрінформ.

Господарі контролювали хід зустрічі протягом усіх 40 хвилин і пішли на велику перерву з різницею у вісім очок.

Найбільшим розривом між командами став у заключній чверті, коли «Тернопіль» відірвався від «корабелів» на 24 очки.

Найкращу результативність у матчі показав захисник «Тернополя» Домінікас Домаркас, який набрав 24 очки.

Як повідомляв Укрінформ, першим півфіналістом Кубка України став «Будівельник», який розгромив другу команду «Черкаських Мавп» (132:63).

26 грудня третій півфіналіст визначиться у матчі основної та другої команд «Прометея». Початок – о 13:00.