Молодіжна збірна України з хокею програла Словенії на чемпіонаті світу

Хокеїсти молодіжної збірної України U20 поступилися у своєму четвертому матчі молодіжного чемпіонату світу (Дивізіон 1B) одному з фаворитів - команді Словенії.

Зустріч на льодовій арені Tondiraba  у Таллінні завершилася з рахунком 4:8 (1:4, 1:2, 2:2), передає Укрінформ.

Шайби в нашій команді закинули Богдан Панасенко (11-та хвилина), Михайло Сімчук (28), Глеб Варава (51) та Данило Коржилецький (57).

Сьогодні на чемпіонаті світу U20 у Таллінні також пройдуть поєдинки Франція - Японія та Польща - Естонія.

Турнірне становище: Словенія - 12 очок (після 4-х ігор), Франція - 7 (3), Японія - 6 (3), Україна - 5 (4), Польща - 0 (3), Естонія - 0 (3).

Як повідомляв Укрінформ, у першому поєдинку ЧС збірна України обіграла господарів турніру естонців - 7:2 (2:1, 4:1, 1:0), у другому поступилася команді Японії - 1:3 (0:1, 1:1, 0:1), а у третьому в овертаймі здолала хокеїстів Франції -  7:6 (5:1, 0:3, 1:2, 1:0).

18 грудня українці проведуть заключну гру чемпіонату проти команди Польщі.

Переможець групи підніметься до Дивізіону 1А, остання команда опуститься до Дивізіону 2А.