«Житлобуд-1» поступився «Реалу» і завершив виступ у жіночій Лізі чемпіонів УЄФА

Чемпіон України харківський «Житлобуд-1» зазнав поразки від футболісток іспанського «Реала» у поєдинку заключного, шостого туру групової стадії жіночої Ліги чемпіонів УЄФА.

Зустріч відбулася на стадіоні Альфредо Ді Стефано у Мадриді і завершилася на користь господарів з рахунком 3:0, передає Укрінформ.

До перерви у «Реала» м'ячі забили Бабетт Петер (19-та хвилина) і Майте Орос (41), у другому таймі відзначилася Естер Гонсалес (90+2).

У паралельному матчі групи В французький «Парі Сен-Жермен» розгромив ісландський «Брейдаблік» - 6:0.

Підсумкове турнірне становище: «Парі Сен-Жермен» - 18 очок, «Реал» - 12, «Житлобуд-1» - 4, «Брейдаблік» - 1.

«Житлобуд-1» і «Брейдаблік» достроково завершили єврокубковий сезон.

«Парі Сен-Жермен» і «Реал» вийшли до 1/4 фіналу.

До чвертьфіналу також пробилися «Арсенал» (Англія), «Барселона» (Іспанія), «Бавария» (Німеччина) та «Ліон» (Франція).

Учасниками 1/4 фіналу жіночої Ліги чемпіонів можуть стати ще дві команди - «Ювентус» (Італія), «Вольфсбург» (Німеччина) або «Челсі» (Англія).