Прем'єр-ліга: «Інгулець» обіграв «Десну»

Футболісти «Інгульця» (Петрово) завдали поразки чернігівській «Десні» у поєдинку 18-го туру чемпіонату України серед команд Прем'єр-ліги.

Зустріч відбулася на стадіоні «Зірка« ім. С. Березкіна у Кропивницькому та завершилася на користь господарів з рахунком 2:1, передає Укрінформ.

М'ячі забили Дмитро Поспєлов (34-а хвилина), Павло Полегенько (47) - у складі «Інгульця», Максим Дегтярьов (56) - у «Десни».

На 85-й хвилині за друге попередження червону картку отримав захисник господарів Євген Опанасенко.

У другий ігровий день у суботу, 11 грудня, зустрінуться «Олександрія» та донецький «Шахтар», рівненський «Верес» та львівський «Рух», «Львів» та полтавська «Ворскла».

На неділю, 12 грудня, заплановані поєдинки одеського «Чорноморця» з харківським «Металістом 1925», київського «Динамо» із луганською «Зорею», ковалівського «Колоса» із закарпатським «Мінаєм».

Як повідомляв Укрінформ, стартовий матч туру між Маріуполем і Дніпром-1 завершився поразкою господарів з рахунком 0:3. Авторами голів стали Артем Довбик (35-та хвилина, з пенальті), Олександр Піхальонок (57, з пенальті) та Білл (78).

Турнірне становище: «Шахтар» - 44 очки (після 17-ти ігор), «Динамо» - 44 (17), «Дніпро-1» - 40 (18), «Зоря» - 35 (17), «Ворскла». 32 (17), «Олександрія» - 26 (17), «Десна» - 25 (17), «Верес» - 22 (17), «Колос» - 21 (17), «Металіст 1925» - 19 (17), «Рух« - 17 (16), «Львів« - 16 (17), «Інгулець« - 13 (17), «Чорноморець« - 11 (17), «Минай« - 10 (17), «Маріуполь« - 8 (18).