Вірю, що баскетбол в Україні буде популярним як у США - гравець СК «Хімік» Крістіан Джонс

Вірю, що баскетбол в Україні буде популярним як у США - гравець СК «Хімік» Крістіан Джонс

Укрінформ
Parimatch Ukraine та «Хімік» провели відкрите тренування для журналістів у Южному.

Parimatch Ukraine спільно із баскетбольним клубом «Хімік» та Федерацією баскетболу України реалізували в Южному проект «Тренування із зіркою». Це унікальний формат, який передбачає можливість для спортивних журналістів відчути баскетбольний драйв «зсередини» та випробувати свою майстерність у грі разом із спортсменами.

Гравці СК «Хімік» Олександр Рябчук, Вадим Козак, Крістіан Джонс та Деон Едвін не лише тренувалися з представниками ЗМІ, але й провели у змішаних командах товариський матч.

Також у журналістів була можливість неформально поспілкуватися з гравцями «Хіміка» та більше дізнатися про підготовку команди до найближчих матчів та плани на сезон.

Читайте також: Футболісти «Чорноморця» стали частиною проекту «Тренування із зіркою»

Олександр Рябчук, гравець СК «Хімік»: «Мені дуже приємно, що Parimatch Ukraine проводить цей проект. Для спортсменів це можливість познайомитися з журналістами, показати наші тренування, дати відчути атмосферу гри. Було дуже весело, мені сподобалося, хоч наша команда і програла супернику».

Крістіан Джонс, гравець СК «Хімік»: «Я ніколи не брав участь у таких проектах. Більше того, я ніколи не чув про щось подібне навіть у США. Це гарна нагода познайомитися з журналістами. Хоч ми грали не на повну силу, але в українських журналістів справді непогані навички гри у баскетбол. Вірю, що баскетбол в Україні буде таким самим популярним як у США. Такі події сприяють цьому».

Альона Кобозєва, Head of Сommunications Parimatch Ukraine: «Проект «Тренування із зіркою» від Parimatch Ukraine спрямований на розвиток комунікації між спортсменами та представниками ЗМІ. На тренуванні журналісти мали можливість спілкуватися з баскетболістами, дізнатися про їхні плани, підтримати команду. Адже для нас усіх важливим є одне – розвиток спорту в Україні».

Фото: Parimatch

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-